Budućnost savladala Borac za potvrdu treće pozicije

Piše: Ognjen 302 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Budućnosti Voli sa trećeg mjesta će u plej of ABA lige.

Podgoričani su slavili protiv Borca u Morači 97:73 i ovjerili su treću poziciju.

U posljednjem periodu naš tim je odigrao sjajno i osigurao četvrtu vezanu pobjedu u svim takmičenjima!

Borac je odlično parirao do poluvremena, bio relativno blizu i poslije tri četvrtine, međutim u posljednjoj nije imao nikakvu šansu.

Završni period je naš tim dobio 28:13 tako da je na kraju bilo ubjedljivih plus 24.

Di džej Sili je bio najefikasniji u pobjedničkom timu sa 18 poena. Sjajan meč odigrao je Igor Drobnjak koji je za 12 minuta dao 16 poena!

15 poena ubacio je Jagodić Kuridža, 13 Peri, po 10 Zoran Nikolić i Petar Popović.

Kod Borca 14 poena Pecarskoj, 13 Ćurčića.

Podgoričani su stigli do 19. pobjede, imaju dvije više i bolji međusobni skor od Cedevita Olimpije pa su na trećoj poziciji sigurni.