Budućnost preslišala Plej-of

Piše: Ognjen 816 pregleda Dodaj komentar

Košarkašice Budućnost Volkana veoma lako i ubjedljivo savladale su Plej-of 94:61 ( 27:6, 32:22, 15:16, 20:17) u utakmici 14. kola Međunarodne regionalne lige.

Podgoričanke su već nakon prvih 10. minuta sjajnom igrom stekle veliku zalihu koja je na kraj prve četvrtine iznosila plus 21 (27:6).

Raspucane Popović i Matović nastavile su da rešetaju koš sarajevskog tima, pa je semafor u “Morači” na  poluvremenu pokazivao razliku od 31 poena (59:28).

U nastavku igre igračice u plavo-bijelim dresovima spustile su “gas”, i utakmicu privele kraju za konačnih (94:61).

Najefikasnija u redovima Podgoričanki bila je Jovana Popović sa 20 pogodaka, 4 skoka i 11 asistencija, a dvocifrene su bile još Matović (14) i Sanders (12).

U poraženom timu najbolje su bile sestre Delić, Anđela i Nikolina sa po 11 poena.

Budućnost sada u Regionalnoj ligi ima skor od 8 pobjeda i 2 poraza.