Budućnost potonula i na debiju Nedovića, Dečić, Iskra i Mornar na prvom mjestu, prvi bod za Zetu

Piše: Reprezentacija.me 214 pregleda Dodaj komentar

Krizi Budućnosti nema kraja. Na debiju Aleksandra Nedovića, u duelu sa njegovim doskorašnjim klubom Iskrom, ,,plavi“ su poraženi 2:1.

Aktuelni šampion vodio je pogotkom kapitena Vasilija Terzića u 40, a izjednačio je Vojin Pavlović osam minuta kasnije. Velika tri boda Iskri donio je Ivan Vuković iz jedanaesterca u 90. minutu.

Budućnost je u Danilovgradu igrala bez ,,senatora“ – Draška Božovića, Petra Grbića, Igora Ivanovića i Vladana Adžića – koji su suspendovani nakon što su odbili drastično smanjenje plate.

Podgorički tim je u prethodnom kolu osvojio samo bod protiv Mornara.

Dečić je bio ubjedljiv protiv Rudara – 3:0. Strijelci su bili Iljir Camaj u 26, Marko Tući u 42. i Danilo Pešukić u 66. minutu.

Zeta je osvojila prvi bod u sezoni. Pod Malim brdom protiv Petrovca bilo je 2:2.

Tri Vukčevića postizala su golove – Đorđije (iz penala) i Ivan za Zetu, Petar za Petrovac.

Domaćin je gubio, pa preokrenuo u 59. kada je pogodio Marko Živanović, ali nije uspio da opravda ulogu velikog favorita.

U sjajnom ritmu igra Mornar, koji je gubio od Podgorice pogotkom Admira Adrovića iz penala u četvrtom minutu, ali je slavio 3:1.

Strijelci za tim Slavoljuba Bubanje bili su Demir Škrijelj u 39, Marko Ćetković iz penala u 54. i Petar Sekulović u 95.

Sjutra od 17 sati sastaju se Sutjeska i Jezero.

Dečić, Mornar i Iskra imaju po sedam bodova, Sutjeska ima bod i meč manje, Petrovac je sakupio četiri, po jedan bod imaju Budućnost, Jezero, Rudar i Zeta, dok je Podgorica jedina na nuli.