Budućnost iz Bara stigla na korak od jesenje titule, Arsenal dva puta iz minusa zaustavio Sutjesku

Piše: Ognjen 440 pregleda Dodaj komentar
Marko Bakić, Foto: FSCG

Budućnost je na korak od jesenje titule – uoči posljednje runde u 2022. godini ima tri boda više od Sutjeske.

Budućnost je upisala šestu vezanu pobjedu – slavila je u Baru protiv Mornara 2:1.

Budućnost je povela iz penala koji je realizovao Marko Bakić, da bi u finišu poluvremena Mornar imao šansu da izjednači – Aleksandar Vujačić nije iskoristio najstrožu kaznu.

Zoran Petrović je pogodio za 0:2, Bakić nespretnom reakcijom u svom petercu postigao autogol 20-ak minuta prije kraja za 1:2, ali je lider sačuvao pobjedu.

Sutjeska je, s druge strane, dva puta vodila u Radanovićima protiv Arsenala, ali je debitant uzeo bod 2:2.

Posljednje kolo prvog dijela sezone igra se u srijedu. Budućnost gostuje Iskri, a Sutjeska ekipi Jedinstva.