Bronza bokseru Milačiću

Piše: Reprezentacija.me 796 pregleda Dodaj komentar

289097Crna Gora je četvrtog dana nadmetanja na XVII Mediteranskim igrama u Mersinu osvojila još jednu medalju.

Bokser Nikola Milačić je, doduše, tu medalju obezbijedio juče četvrtfinalnom pobjedom nad Egipćaninom Elmohamadijem Elalfijem, ali je danas mladi teškaš BK Podgorica sudijskim preglasavanjem izgubio za prolazak u finale od Hrvata Josipa Bepa Filipija sa 2:1.

Prethodne dvije medalje u Mersinu osvojili su džudisti, Srđan Mrvaljević zlato, a njegov klupski drug iz Akademika, Nikola Gušić bronzu.

Poput Rafaela Samurgaševa i Vladimira Radosavljevića bez pobjede je rvački turnir u Mersinu završila i Mirjana Martinović.

Ona je u četvrtfinalu kategorije do 63 kilograma izgubila od Italijanke Marije Dijane, a potom u repasažu za bronzu od Irene Garsije iz Španije.