Brano Milačić: “Od bitangi neću piće”

Ognjen
Piše: Ognjen Dodaj komentar

Poslije spektakularnog lansiranja Brčkonauta, novog podcasta u produkciji Meridianbet, svemirski brod Brčka Brčkovića stigao je do svojeprve destinacijeinspirativnog razgovora sa Branom Milačićem jednim od najprepoznatljivijih trenera i sportskih autoriteta u Crnoj Gori.

U ovom premijernom letu, Brano i Brčko otvaraju teme koje prevazilaze granice sporta – od životana terenu i van njega, preko izazova mladih sportista, pa sve do lekcija koje samo sport možeda pruži.

“Od bitangi neću piće”, kaže Milačić uz osmijeh, otkrivajući duh iskrenog sportiste koji je uvijek govorio ono što misli.

Priča o Varvarima, o Budućnosti i o emociji koja traje decenijama, samo je dio razgovora koji vraća publiku u srce Podgorice.

“Na sjeveru se ne navijatamo se živi”, poručuje Brano, dok s Brčkom dijeli uspomene koje spajaju generacije navijača i sportskih zaljubljenika.

Podcast Brčkonauti pokazuje da dobar razgovor nije stvar forme, već energije i istine između dvoje ljudi. Milačić u ovoj epizodi otkriva lice sporta koje rijetko imamo priliku da vidimoiskreno, ranjivo, ibeskompromisno.

Brčkonauti su novi audio-vizuelni projekat koji spaja sport, kulturu, humor i donosi razgovore bez kalkulacija, u prepoznatljivom duhu Brčka Brčkovića čovjeka čiji intervju uvijek ima poentu, emociju i smijeh.

Epizoda je dostupna ekskluzivno na MeridianStudio YouTube kanalu.

Ostanite vezani, jer Brčkonauti ne slijeću – oni tek počinju da istražuju svemir ljudskih priča.

Podijeli ovaj članak
Ostavi komentar