Mirko
Piše: Mirko 186 pregleda Dodaj komentar
Dejan Damjanović ( Foto: K League )

Odličan dan za naše napadače u K-ligi.

Damjanovićev Daegu je prekinuo seriju poraza pobijedivši na svom terenu ekipu Busana rezultatom 3:0.

Goste je načeo bivši reprezentativac Dejan Damjanović, koji se nalazi u sjajnoj formi.

Popularni Boske se odlično snašao u protivničkom šesnaestercu i u 7. minutu doveo svoju ekipu u vođstvo.

Damjanović je do sada postigao pet golova u šampionatu.

Domaćin je do kraja prvog poluvremena postigao i drugi gol, a konačan rezultat postavljen je u 70. minutu.

Daegu je današnjom pobjedom ostao na petoj poziciji na tabeli sa 22 osvojena boda.

A sadašnji napadač “crvenih” Stefan Mugoša i njegov Inčon osvojili su bod na teškom gostovanju protiv Pohanga.

Jedini pogodak za goste postigao je Mugi i to iz penala u 29. minutu, to je bio njegov treći gol u sezoni.

Pohang je izjednačio pet minuta kasnije, a do kraja meča rezultat se nije mijenjao.

Inčon je ostao zakucan na dno tabele sa samo pet osvojenih bodova u 13. kola.