Bjelica dvocifren u pobjedi Zvezde, Dubljević van forme

Piše: Rajko 779 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Crvene Zvezde savladali su večeras ekipu Valensije u Beogradu rezultatom 106-90 u okviru 26. kola Evrolige.

Košarkaši Crvene zvezde i dalje održavaju teoretsku šansu da se nađu među osam najboljih klubova u ovogodišnjem takmičenju Evrolige.

Oni su večeras u Beogradu, predvođeni Džejmsom Feldinom koji je postigao 30 poena savladali ekipu Valensije 106-90.

U beogradskoj ekipi na visini zadatka je bio i crnogorski košarkaš, Milko Bjelica, koji je za 25 minuta provedenih na parketu imao učinak od 12 poena, četiri skoka i dvije asistencije.

Sa druge strane, u ekipi Valensije, naš košarkaš Bojan Dubljević nije imao veče za pamćenje.

Crnogorski centar je očigledno van forme a to pokazuje i vrijeme provedeno na parketu.

Dubljević je večeras u igri proveo 15 minuta, postigao četiri poena i imao četiri skoka.

Crvena zvezda je nakon ovog susreta na omjeru 11-14 dok je Valensija ostala na devet pobjeda i upisala 17 poraza.

U narednom kolu Crvena zvezda gostuje Panatinaikosu kod Valensija dočekuje Real Madrid u španskom derbiju.