Direktor Crvene zvezde Filip Sunturlić kazao je da je zdravlje trenutno prioritet i da niko ne zna na koji način će sezona biti završena.
U trenutku prekida Beograđani su bili na trećem mjestu tabele ABA lige i znalo se da ih čekaju mečevi protiv Budućnosti Voli u polufinalu.
“U ovom trenutku niko ne zna šta nas očekuje i na koji način će sezona biti završena. Niko sada ne treba da razmišlja o sportu, već samo o zdravlju. Niko ne zna kada će sve ovo proći tako da nam ne trebaju neke neoprezne izjave i licitacija oko termina nastavka ili početka sljedeće sezone”, rekao je Sunturlić za TV Arena Sport i dodao:
“Crvena zvezda nastavlja sa svojim aktivnostima u ovom restriktivnom periodu, a kada dođe vrijeme pozabavićemo se stvarima koje će u tom trenutku biti važne”.
Inače, za srijedu je zakazan video sastanak predstavnika klubova ABA lige na kojem će se razmatrati modaliteti završetka tekuće sezone.


