Vučević ponovo razbio Filadelfiju! (VIDEO)

Piše: Ognjen 845 pregleda Dodaj komentar
 Najgori tim NBA lige nije imao šta da traži na Floridi – Orlando je perfektno počeo meč, dao čak 77 poena u prvom poluvremenu i trasirao put ka ubjedljivoj pobjedi nad Filadelfijom (130:116).

Nikola Vučević je sa 28 koševa i šest skokova bio najbolji igrač “magičnih” u duelu sa klubom u kojem je počeo NBA odiseju. Isti učinak je imao i Viktor Oladipo.

Crnogorski centar je na parketu proveo samo 27 i po minuta, jer je napravio 6. faul tri minuta i 46 sekundi prije kraja, a zbog udarca laktom u bradu je preskočio gotovo čitavu treću četvrtinu.

Minesota, bez povrijeđenog Nikole Pekovića, ubjedljivo je poražena u Dalasu (128:101). “Vukovi” su zabilježili 41. poraz ove sezone, za koji se pobrinuo Čendler Parsons sa 29 pogodaka.