Filip
Piše: Filip 200 pregleda Dodaj komentar

Učinak je urađen za reprezentativce sa poslednjeg spiska.

Golmani:

Milan Mijatović (MTK Budimpešta) – Branio 90.minuta u porazu od Mezokovesta (5:1).

Matija Šarkić (Vulverhempton) – Izvan sastava zbog ponovljene povrede koja ga je udaljila početkom marta.

Miloš Dragojević (Budućnost) – Bio izvan sastava za meč protiv Rudara.

Odbrana:

Stefan Savić (Atletiko Madrid) –  Igrao čvrsto 90.minuta u remiju bez golova protiv Barselone.

Marko Simić (Liepaja) – Odigrao 90.minuta u porazu od Rige (4:1).

Žarko Tomašević (Astana) – Standardan u novoj pobjedi Astane nad Tarazom (0:1).

Adam Marušić (Lacio) – Igrao 90.minuta u porazu od Fiorentine (2:0).

Risto Radunović (FCSB) – Odigrao cijeli meč u pobjedi nad Botosani (1:3).

Igor Vujačić (Partizan) – Igrao 90.minuta u pobjedi nad Čukaričkim i postigao pogodak glavom desetak minuta prije kraja (0:2).

Momčilo Raspopović (Astra) – Bio na klupi protiv Gaz Metana.

Dušan Lagator (Visla Plok) – Odigrao 90.minuta u remiju protiv Podbeskidze (1:1).

Esteban Saveljić (Rajo Valjekano) – Igrao do 70.minuta u porazu od Sabadelje (2:0).

Ilija Martinović (Maribor) – Igrao cijeli meč i dobio žuti karton u remiju bez golova protiv Ljubljane.

Vezni red:

Nikola Vukčević (Levante) – I dalje povrijeđen.

Vladimir Jovović (Jablonec) – Igrao 90.minuta i namjestio drugi pogodak u ubjedljivoj pobjedi nad Teplice (4:1).

Aleksandar Boljević (Eupen) – Prvenstvo u Belgiji završeno, Eupen na 12.mjestu.

Aleksandar Šćekić (Partizan) – Igrao cijeli meč u pobjedi nad Čukaričkim i donio prednost već u 19. sekundi atraktivnim udarcem glavom (0:2).

Marko Bakić (Muskron) – Završio prvenstvo sa Muskronom koji je ispao iz Župiler Lige.

Sead Hakšabanović (Norčeping) – Odigrao 90.minuta u pobjedi nad Erebrom (0:3).

Miloš Zečević (Rudar) – Standardan u porazu od Budućnosti (3:1).

Marko Vukčević (Podgorica) – Igrao 90.minuta i dobio žuti karton u pobjedi nad Zetom (2:1).

Napad:

Fatos Bećiraj (Bein Jehuda) – Igrao od 82.minuta u pobjedi nad Apoel Tel Avivom (1:0).

Stevan Jovetić (Monako) – Propuštio meč protiv Remsa zbog povrede lista.

Dino Islamović (Rozenborg) – Igrao 90.minuta u remiju protiv Valerenga (1:1).

Uroš Đurđević (Sporting Hihon) – Igrao 90.minuta u remiju bez golova protiv Leganesa.

Kristijan Vulaj (Dečić) – Odigrao cijeli meč ,dobio žuti karton i postigao gol iz penala u pobjedi nad Sutjeskom (1:2).

Igor Ivanović (Budućnost) – Igrao od 66.minuta u pobjedi nad Rudarom (3:1).