cg fudbalPortal CGF vam donosi učinak naših internacionalaca u fudbalskim ligama širom svijeta.

ČEŠKA

Denis Cana (Varnsdorf) –Igrao cio meč u pobjedi nad Zenitom iz Časlava 3-1.

FRANCUSKA

Marko Baša (Lil) – Odigrao cio meč protiv Sent Etijena, direktnog konkurenta za mjesto koje je vodilo u Evropa Ligu. Utakmica je okončana 1-1, a Lil je ostao bez plasmana u evro takmičenja.

MAĐARSKA

Marko Vidović (Eger) – Odigrao cio meč u porazu od Honveda 0-3.

Marko Vukasović (Kečkemet) – Na terenu protiv Videotona proveo cio meč. Kečkemet doživio težak poraz na svom terenu 1-5.

Vladan Savić (Kečkemet) – Zamijenjen na poluvremenu meča protiv Videotona.

Darko Pavićević (ZTE) – Postigao jedini gol za svoj tim na gostovanju Kozarmisleniju 1-1.

Nemanja Šćekić (Beškečaba) – Odličan na golu svog tima koji je savladao rezerve Honveda sa 5-0.

JUŽNA KOREJA

Dejan Damjanović (Seul) – Postigao jedan gol u remiju na gostovanju Teđu junajtedu 4-4. Popularni „Boske“ stigao do cifre od sedam golova.

POLJSKA

Vladimir Boljević (Krakovija) – Postavio konačnih 2-0 u pobjedi nad Polonijom iz Bitoma. Ubjedljivo najbolji strijelac svog tima  sa 13 golova.

RUMUNIJA

Branko Grahovac (Ocelulu) – Jednom savladan na gostovanju Vaslujiu (0-1).

Stefan Nikolić (Steaua) – Odigrao posljednjih pola sata na gostovanju Turnu Severinu (1-1).

RUSIJA

Vladimir Božović (Morodovija) – Igrao cio meč na gostovanju Lokomotivi. Morodovija poražena 1-2.

SRBIJA

Nebojša Kosović (Vojvodina) – Zamijenjen pet minuta prija kraja duela sa Crvenom zvezdom koji je Vojvodina dobila sa 3-0.

Vladimir Volkov (Partizan) – Zamijenjen u 70.minutu protiv Spartaka. Partizan slavio 5-0.

Milko Novaković (BSK Borča) – Odigrao cio meč na gostovanju OFK Beogradu.

Srđan Ajković (BSK Borča) – Postigao gol za remi protiv OFK Beograda (1-1), Borčani ispali iz lige.

Dejan Boljević (Novi Pazar) – Odigrao svih 90 minuta na gostovanju Hajduku iz Kule. Novi Pazar poražen 2-0.

Luka Petričević (Jagodina) – Odigrao posljednjih 5 minuta na utakmici protiv Donjeg Srema koju je Jagodina dobila sa 2-0.

Vladan Adžić (OFK Beograd) – Standardno dobar u remiju sa BSK-om iz Borče 1-1.

Nemanja Nikolić (OFK Beograd) – Igrao svih 90 minuta protiv BSK-a.

Igor Ivanović (OFK Beograd) – Ušao u drugom poluvremenu.

Marko Vešović (C.Zvezda) – Odigrao cio meč na gostovanju Vojvodini.

Stefan Cicmil (Radnički Niš) – Zamijenjen zbog povrede u 35.minutu. Radnički poražen na gostovanju Radu 3-1.

ŠPANIJA

Andrija Delibašić (Rajo Valjekano) – Odigrao posljednja dva minuta na gostovanju Hetafeu. Rajo Valjekano slavio sa 2-1.