Filip
Piše: Filip 209 pregleda Dodaj komentar

Učinak je urađen za reprezentativce sa poslednjeg spiska.

Golmani:

Milan Mijatović (MTK Budimpešta) – Bio standardan na golu MKT u porazu od Paksa (3:1).

Matija Šarkić (Šruzberi) – Branio 90.minuta u porazu od Nortemptona (1:0).

Miloš Dragojević (Budućnost) – Standardan na golu u porazu od Zete (0:1).

Odbrana:

Stefan Savić (Atletiko Madrid) – Propustio meč protiv Sevilje zbog problema sa želudcem. Utakmica je zavšena pobjedom Sevilje (1:0).

Marko Simić (Liepaja) – Bez upisanih minuta u porazu od RFS (4:0).

Žarko Tomašević (Astana) – Igra od starta u meču protiv Tobola koji je u toku.

Adam Marušić (Lacio) – Bio standardan u pobjedi nad Speciom (2:1).

Risto Radunović (FCSB) – Igrao do 46.minuta u remiju bez golova protiv Kraiove.

Igor Vujačić (Partizan) – Bio na klupu u pobjedi Partizana nad Metalcem (3:0).

Momčilo Raspopović (Astra) – Igrao 90.minuta na gostovanju Gaz Metanu. Meč je završen bez golova.

Dušan Lagator (Visla Plok) – Igrao od 70.minuta i dobio žuti karton u porazu od Piasta (0:1).

Esteban Saveljić (Rajo Valjekano) – Igrao cijeli meč u pobjedi nad Almerijom (0:1).

Ilija Martinović (Maribor) – Nakon debija za reprezentaciju Martinovića čeka kup utakmica protv Domžalea koja se igra 14.aprila.

Vezni red:

Nikola Vukčević (Levante) – Zbog povrede propustio meč protiv Hueske.

Vladimir Jovović (Jablonec) – Igrao do 72.minuta u remiju bez golova protiv Bohemiansa.

Nebojša Kosović (Kairat) – Odigrao 90.minuta u remiju protiv Taraza (2:2).

Aleksandar Boljević (Eupen) – Eupen danas od 16 časova, gostuje Varegemu.

Aleksandar Šćekić (Partizan) – Odigrao 30.minuta u pobjedi nad Metalcem (3:0).

Marko Bakić (Muskron) – Bio izvan sastava za meč protiv Šarlroa (1:1).

Sead Hakšabanović (Norčeping) – Nakon mečeva za reprezentaciju Seada čeka 1.kolo Švedske lige koje se igra 11.aprila.

Miloš Zečević (Rudar) – Standardan u porazu od Podgorice (2:1).

Marko Vukčević (Podgorica) – Odigrao 90.minuta i dobio žuti karton u pobjedi nad Rudarom (2:1).

Napad:

Fatos Bećiraj (Bein Jehuda) – Igrao 90.minuta u novoj pobjedi  nad Haifom (1:3).

Stevan Jovetić (Monako) – Igrao do 64.minuta u novoj pobjedi Monaka nad Metcom (4:0). Jovetić je u prva tri mjeseca 2021. godine postigao četiri gola u šampionatu, sada je upisao i tri pogotka u dresu nacionalnog tima, igra sa mnogo samopouzdanja.

Dino Islamović (Rozenborg) – Odloženi mečevi Norveške Eliteserien.

Uroš Đurđević (Sporting Hihon) – Nastavio je golgetersku seriju u dresu Sportinga iz Hihona, on je u 54. minutu iz penala doveo svoj tim u vođstvo. ali je njegov tim poražen od Mirandesa (1:2). Za Đurđevića je to bio 21. gol u sezoni i prvi je strijelac Segunde sa tri gola više od Raula De Tomasa iz Espanjola.

Kristijan Vulaj (Dečić) – Nakon debija za reprezentaciju u meču Prve Crnogorske lige odigranom protiv Petrovca (0:0), Kristijan nije bio u protokolu.

Igor Ivanović (Budućnost) – Standardan u dresu Budućnosti koja je poražena od Zete (0:1).