Učinak fudbalera u inostranstvu

Piše: Vladan 713 pregleda Dodaj komentar

reprezentacija-fudbal-cgUčinak naših internacionalaca u fudbalskim ligama širom svijeta.

ALBANIJA

Miroslav Vujadinović (Vlaznija) – Jednom savladan u remiju na svom terenu sa Bilisom 1-1.

Luka Tiodorović (Lušnja) – Odigrao posljednjih 20 minuta protiv Bese (1-0).

AUSTRIJA

Nikola Vujadinović (Šturm) – Standardno dobar u porazu od Salcburga u gostima (0-1).

Branko Bošković (Rapid Beč)- Igrao cio meč i postigao gol. Rapid na svom terenu poprazio Admiru sa 4-2.

BJELORUSIJA

Nemanja Nikolić (Dinamo Minsk) – Zamijenjen pet minuta prije kraja utakmice protiv Nemana. Dinamo na svom terenu izgubio 1-2.

BELGIJA

Mijuško Bojović (Beveren) – Zamijenjen 10 minuta prije kraja meča u neočekivanom porazu od Serkl Briža. Beveren poražen na svom stadionu 0-1.

Predrag Filipović (Alst) – Iz igre izašao u 80. Minutu. Alst poražen na gostovanju Borinažu (1-2).

Petar Bojović (Roselar) – Roselar se polako stabilizuje. Već tri kola ne znaju za poraz. Ovoga puta su na svom terenu odigrali 1-1 sa Antverpenom. Bojović igrao cio meč.

BUGARSKA

Milan Jovanović (Lokomotiva Sofija) – Odigrao cio meč u pojedi nad Ljubimecom 1-0.

HRVATSKA

Fatos Bećiraj (Dinamo) – Zamijenio Čopa u 65.minutu. Dinamo je pobjedom na gostovanju Lokomotivi i zahvaljujući remiju Hajduka ponovo lider na tabeli.

KIPAR

Savo Pavićević (Anortozis) – Igrao 90 minuta protiv Enozisa (3-2).

FRANCUSKA

Marko Baša (Lil) –  Oporavio se od povrede koja ga je na više od mjesec dana odvojila od terena. Asistirao za vodeći gol protiv Monaka u velikoj pobjedi od 2-0.

MAĐARSKA

Vladan Savić (Kečkemet) – Zamijenjen 10 minuta prije kraja na gostovanju Papi, Kečkemet poražen (1-3).

Marko Vukasović (Kečkemet) – Odigrao cio meč protiv Pape.

Bojan Sanković (Ujpešt) – Proveo posljednjih 20 minuta na terenu u porazu od Debrecina 1-4.

Darko Pavićević (Zalaegeršeg) –  Učestvovao u pobjedi na gostovanju Solnoku (1-0).

IRAN

Milan Mijatović (Zob Ahan) – Primio tri gola u porazu od Roh Ahana 2-3.

ITALIJA

Stefan Savić (Fiorentina) – Još jedna dobra partija za našeg reprezentativca. Fiorentina je ovoga puta osvojila tri velika boda na gostovanju Milanu (2-0).

IZRAEL

Žarko Korać (Hapoel Haifa) – Tim iz Haife za koji nastupa naš internacionalac Korać nastavlja sa odličnim igrama. Ovoga puta su na svom terenu sa 2-0 pobijedili Ironi Kirijat Šmonu sa 2-0. Oba gola je dao Avidor, a Korać mu je jednom asistirao.

KAZAHSTAN

Damir Kojašević (Astana) – Na terenu protiv Šahtjora Karagandi proveo posljednjih 10 minuta. Astana i pored ubjedljive pobjede od 4-1 nije uspjela da se domogne titule jer je Aktobe protiv Ordbašija (2-2)osvojio bod koji mu je bio dovoljan za slavlje.

Miodrag Radulović (trener, Atirau) – Poraz u posljednjem golu od Akzajika (0-3) nije značio ništa. Atirau je već ranije osigurao opstanak.

KATAR

Đorđije Đikanović (Al Muidar) – Odigrao cio meč u pobjedi nad Al Arabijem 1-0.

MAKEDONIJA

Stevan Reljić (Vardar) – Igrao 90 minuta na gostovanju Renovi 0-0.

MALTA

Ivan Čarapić (Rabat) – Dobro odradio posao u defanzivi svog tima. Rabat osvojio bod u gostima protiv Kurmija (0-0).

MOLDAVIJA

Miloš Krkotić (Dačija) – Igrao svih 90 minuta u remiju sa Verijom 0-0.

Milko Novaković (Dačija) – Odigrao cio meč.

JUŽNA KOREJA

Dejan Damjanović (Seul) – Sa dva gola protiv Suvona donio tri boda aktuelnom šampionu (2-1).

HOLANDIJA

Luka Đorđević (Tvente) – Zamijenio Kastanjosa u 86.minutu. Tventeu samo bod protiv posljednjeg Neka 2-2.

POLJSKA

Vladimir Boljević (Krakovija) – Odigrao 90 minuta u porazu od Korone 1-2.

Veljko Batrović (Viđev Lođ) – Zamijenjen u 70.minutu protiv Pogona iz Šćećina. Viđev je slavio sa 2-1 na svom terenu.

RUMUNIJA

Stefan Nikolić (Steaua) – Zbog povrede odsustvovao  skoro dva mjeseca. U meču protiv Korone odigrao posljednjih 20 minuta.

RUSIJA

Vladimir Božović (Morodovija) – Nakon pobjede u Krasnojarsku nad Jenisejemo 2-4 Morodovija izbila na čelo tabele. Božović igrao 90 minuta.

Mladen Kašćelan (Arsenal Tula) – Igrao cio meč na gostovanju Ska Energiji. Arsenal poražen 0-3.

Miodrag Božović (trener, Rostov) – Konačno je Rostov došao do boda u šampionatu, 0-0 na svom terenu protiv Rubina.

SRBIJA

Boban Bajković (C.Zvezda) – Siguran na golu Zvezde u derbiju sa Partizanom. Zvezda je slavila sa 1-0.

Filip Kasalica (C.Zvezda) –  Igrao cio meč protiv Partizana.

Marko Vešović (C.Zvezda) –  Dobro obavio posao na meču sa Partizanom.

Vladimir Volkov (Partizan) – Neuspješan derbi meč za našeg reprezentativca.

Petar Grbić (Partizan) – Zamijenio Živkovića u 86.minutu. Nije uspio da ponovo da gol Zvezdi.

Nemanja Gojačanin (Javor) – Igrao svih 90 minuta u porazu od OFK Beograda 1-3.

Ivan Ivanović (OFK Beograd) – Odigrao posljenjih pet minuta na gostovanju Javoru u Ivanjici.

Radisav Sekulić (Čukarički) – Umjesto Ostojića u igru protiv Spartaka ušao u 80.minutu.

Nemanja Kosović (Vojvodina)  – Zamijenio Vranješa u 81.minutu. Vojvodini samo bod protiv radničkog iz Kragujevca (2-2).

Đorđe Šušnjar (Jagodina) –  Ušao u igru u posljednjim trenucima meča sa Slobodom (2-0).

Ilija Radović (Spartak) –  Igrao svih 90 minuta u pobjedi nad Čukaričkim.

Stefan Cicmil (Spartak) – Sjajna partija i gol protiv Čukaričkog. Spartka je slavio sa 3-0.

Bojan Zogović (Timok) – Primio dva gola u porazu od BSK iz Borče (0-2).

Stevan Marković (Sinđelić) – Igrao cio meč protiv Bežanije (0-1).

Igor Zonjić (Sinđelić) – Odigrao svih 90 minuta.

Bojan Božović (Bežanija) – Zamijenjen u 85.minutu protiv Sinđelića.

Dejan Vukićević (trener, Borac) – Njegov tim osvojio samo bod na gostovanju Teleoptiku (1-1).

SLOVENIJA

Marko Vukčević (Olimpija) – Igrao cio meč protiv Gorice. Olimpija je remizirala 2-2.

ŠPANIJA

Ermin Alić (Viljareal B) – Standardno dobar u B timu Viljareala koji je slavio na gostovanju Ontinjentu (2-0).

ŠVAJCARSKA

Asmir Kajević (Cirih) – Zamijenjen u 85.minutu na gostovanju Tunu koji je slavio protiv Ciriha (1-2).

UKRAJINA

Mirko Raičević (Hoverla) – Odigrao posljednjih 15 minuta u porazu od Sevastopolja 1-2.