Težak poraz Mornara u Kazanju

Piše: Ognjen 394 pregleda Dodaj komentar

Mornar je doživio ubjedljiv poraz protiv Uniksa u Kazanju 86:61, u četvrtom kolu Top 16 faze Eurokupa.

Mornar je od početka jurio rivala, prvi koš na utakmici postigao je tek poslije skoro četiri minuta igre.

UNIKS je sa dvije serije (9:0 i 11:0) stekao 17 poena prednosti (38:21) i trasirao put ka pobjedi. Na poluvremenu je bilo plus 20 za domaćina 48:28.i već tada je meč bio riješen.

U drugom dijelu, domaćin je rutinski kontrolisao dešavanja na parketu, a rekordnu prednost imao je u posljednjoj dionici 76:48.

Uniks je tako obezbijedio plasman u četvrtfinale Evrokupa. Mornar je pretrpio treći poraz.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Kanan sa 14, Vajt je dodao 12, a Holand 11 poena.

Kod Mornara, Gordić se istakao sa 14 poena, Džoni Hamilton je ubacio 12 poena, a Vajtehd 11.

U narednom kolu, koje je na programu tek drugog marta, Mornar dočekuje Gran Kanariju.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!