Profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore su nastavili sa testiranjem sportista pa je danas na bazenu SRC u Nikšiću realizovano testiranje juniorske vaterpolo reprezentacije Crne Gore do 17 godina.
Mlade ajkule se u Nikšiću pripremaju za Evropsko prvenstvo koje će se u avgustu mjesecu održati u Gruziji.
Mjerenju su prisustvovali i treneri Vido Lompar, Predrag Jokić i Petar Radanović, a navedena testiranja su realizovali dr Jovan Gardašević i mr Ivan Vasiljević.
Profesor Gardašević je naveo da su navedena testiranja namijenjena svima onima koji žele da prepoznaju potrebu da na savremen, zasnovan i verifikovan način pristupe provjeri morfološkog stanja mladih sportista.
Započni igru uz 100€ bonusa – registruj se na meridianbet.me!