Stefan Mugoša postigao novi gol, jedanaesti ove sezone

Piše: Reprezentacija.me 202 pregleda Dodaj komentar
Foto - 인천유나이티드 FC - Incheon United FC

Stefan Mugoša pogodio je za nadu Inčonu da ne izgubi na svom terenu od Suvona, u 24. kolu K1 lige, ali…

Ali Suvon je opravdao ulogu favorita i u finišu sa još dva glola slavio je ubjedljivo sa 4:1.

Suvon je u 28. minutu vodio sa 2:0, pogađali su Kang Sangh Jon (16. minut) a potom Jeong Seong Von.

Crnogorski napadač, Mugoša, je u 50. minutu smanjio na 2:1.

Ipak, nade domaćih da mogu do boda prvo je otklonio Vu Čeol Pak u 79, a u nadoknadi je gol dao i Vu Seung Li.

Mugoša je drugi na listi strijelacaa sa 11 golova, ima i dvije asistecnije u sezoni K1 lige. Ispred je golom prednosti Rus iz Seula, Iljušenko. Vu Seung Li iz Suvona je treći sa 10 golova.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!