Stefan Milošević rešeta u dresu Rige

Piše: Ognjen 428 pregleda Dodaj komentar
Foto - Riga Football Club

Riga je prva u Letoniji, a za to je zaslužan Stefan Milošević.

Crnogorski napadač je vodeći strijelac lige sa 11. golova, a posljednji je postigao danas za pobjedu nad Spartaksom – 2:1.

Dvadeset četvorogodišnji ofanzivac presudio je protivniku u 89. minutu kada je matirao golmana Osa.

Spartaks nije uspio da napravi iznenađenje sa igračem manje od 75. minuta, a Riga se vratila na čelo tabele, gdje ima dva boda prednosti, ali i utakmicu više od RFS-a.

Milošević dominira u Baltičkoj zemlji, gdje je od početka sezone dva puta postigao ,,het-trik“.

Jedini je fudbaler sa dvocifrenim brojem pogodaka nakon 10 kola – čak 11 puta je pogađao mrežu, dok je drugoplasirani Junusa Muritala iz Meta/Lu upisao sedam pogodaka.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!