Slađana i Goran najbrži

Piše: Reprezentacija.me 314 pregleda Dodaj komentar

Članica Atletskog kluba Nikšić Slađana Pejović i Goran Bubanja iz podgoričke Sparte osvojili su titule prvaka Crne Gore u krosu, koje je juče, po 63. put održano na stazi ispod Trebjese u Nikšiću, uz učešće oko 120 takmičara iz devet crnogorskih klubova i AK Trebinje, čiji su trkači nastupili van konkurencije.

Slađana je do 15. titule u nizu u krosu došla u trci na 3.000 metara ispred sestara iz ATK Podgorički maraton Vesne Pavlićević i Rade Miladinović.

Kod seniora na 6000 metara Goran Bubanja je iza sebe ostavio klupskog druga Miloša-Miksera Mikića i iskusnog Dragoljuba Koprivicu iz Mornara.

Najviše medalja osvojili su atletičari Lovćena devet, trkači Lima su se okitili sa osam odličja, dok su no šest osvojili domaćin Nikšić i Jedinstvo.