Rumunija opet bolja od omladinaca

Piše: Vladan 364 pregleda Dodaj komentar

Mlađa omladinska fudbalska  reprezentacija Crne Gore poražena je i u drugom prijateljskom duelu sa Rumunijom.

Nakon što su gosti u utorak slavili sa 2:1, večeras u pobijedili rezultatom 2:0.

Meč je riješen u finišu utakmice, u periodu od 75. do 80. minuta. Rumuniju je u vođstvo doveo Aleksandru Melnićijuć u 75. minut, pet minuta kasnije trijumf je ovjerio Fabijano Ćibi.

– Prvo poluvrijeme odigrali smo korektno, imali par izglednih situacija za gol, međutim, falio nam je taj završni pas. Napravili smo i neke individualne greške, koje su nas koštale dva primljena gola. Moram istaći i da je bilo evidentno da su Rumuni daleko bolje fizički spremni, to je na kraju i donijelo prevagu, rekao je selektor Slobodan Drašković.

CRNA GORA – RUMUNIJA 0:2