Rukometaši pobijedili BiH

Piše: Reprezentacija.me 1k pregleda Dodaj komentar

Rukometaši Crne Gore su savladali Bosnu i Hercegovinu sa 30:26 (15:14), u prijateljskoj utakmici koja je večeras odigrana u Baru.

Naši rukometaši su cijelo vrijeme vodili, ali su dopustili gostima da izjednače u samom finišu prvog poluvremena (14:14).

U nastavku se, ipak, pitanje pobjednika nije postavljalo, pošto su izabranici Ljubomira Obradovića brzo opet došli do četiri pogotka prednosti i rutinski ih održavali.

Najefikasniji u Crnoj Gori bio je Vuko Borozan sa osam golova, jedan manje je dao Miloš Vujović, a pet puta se u listu strijelaca upisao Nemanja Grbović.

EP počinje 16. januara utakmicom sa Mađarskom (rivali u grupi D su još Danska i Rusija), “lavovi” će prije odlaska u Poljsku odigrati i dva meča sa Makedonijom u Skoplju 10. i 11. januara.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!