Radulović osvojio Gran pri u Rijeci!

Piše: Reprezentacija.me 1.1k pregleda Dodaj komentar

dzudoCrnogorski džudista Marko Radulović pobjednik je Gran prija u Rijeci, u kategoriji preko 100 kilograma.

Radulović je večeras u finalu savladao Francuza Žana Sebastijea Bonvoizoa,a do pobjede je došao iponom, poslije samo 30 sekundi meča.

Crnogorski džudista je na putu do finala eliminisao Estonca Juhana Metisa, Rusa Soslana Bostanova i u polufinalu Slovenca Matijaža Ceraja. Bronzane medalje osvojili su Rusi Soslan Bostanov i Sergej Andrejev.

U kategoriji do 81 kilogram Srđan Mrvaljević zaustavljen je u drugom kolu, dok je na startu eliminisan Mladen Mišurović do 100 kilograma.

Mrvaljević je u prvom kolu savladao Slovaka Matuša Miličovskog, a u narednoj rundi takmičenja eliminisao ga je Portugalac Karlos Luš, koji je poražen u finalu od Mađara Saboa Križana. Mišurović je u prvom kolu poražen od Stefana Jurišića iz Srbije.

Na startu takmičenja juče su zaustavljeni i Nikola Gušić i Tanja Božović.

Gušić je u kategoriji do 66 kilograma poražen od Gvang-Hjon Čoija iz Juže Koreje, dok je od Božović bolja bila predstavnica Kosova, Nora Đakova.

Gran pri u Rijeci okupio je 203 takmičara iz 36 država.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!