PSŽ napunio mrežu Strazburu

Piše: Vladan 9 pregleda Dodaj komentar

PSG, novi lideri Lige 1, porazili su Strazbur rezultatom 4:2 i napravili dobru uvertiru pred meč Lige šampiona sa PSV Ajndhovenom.

Luis Enrike je iskoristio priliku da odmori neke važne adute, Markinjosa, Hakimija i Dembelea, ne i prvog strijelca Barkolu, koji je još jednom potvrdio formu karijere.

Francuski fudbaler postigao je svoj sedmi gol ove sezone i lider je golgetera francuskog prvenstva.

Prethodno, mrežu srpskog golmana Đorđa Petrovića pogodili su 18-godišnji Seni Majulu, kome je to bio prvi seniorski pogodak za klub, te Marko Asensio.

Prije gola Barkole, gosti su zaprijetili preko Mare kada su prišli na 1:2. Međutim pobjeda Parižana nijednog trenutka nije dovedena u pitanje.

Korejac Li Kang je stavio tačku na trijumf u 90. minutu, ali ni to nije bio kraj goleade pošto je Pape Diong dva minuta kasnije postavio konačan rezultat i ublažio poraz Strazbura.

PSŽ i Monako dijele prvo mjesto na tabeli Lige 1, s tim da su Parižani lideri zbog bolje gol-razlike.

Strazbur, uprkos čak 16 primljenih golova (druga najgora odbrana lige), ali i datih 16, drži se na solidnom sedmom mjestu.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!
IZVOR: b92.net