Poraz od Norveške, mlade “lavice” igraju za 11. mjesto

Piše: Reprezentacija.me 240 pregleda Dodaj komentar

Crna Gora će protiv Brazila igrati za 11. mjesto na Svjetskom prvenstvu za igračice do 18 godina u Kini.

U prvom meču razigravanja za plasman od 9. do 12. mjesta, izabranice Tatjane Jeraminok poražene su od Norveške (30:23), što im je drugi uzastopni poraz na planetarnoj smotri, na kojoj su prethodno upisale po dvije pobjede i remija.

Norveška je vodila od početka meča, već u 7. minutu bilo je 5:1, a nakon prvih 30 minuta – 16:13. Sve je bilo riješeno u 45. minutu, kada su Skandinavke došle do „plus 9“ (23:14) i to nakon serije od šest vezanih golova.

Elena Mitrović je bila najefikasnija u našem timu sa šest golova, dok je Maja Ceklić postigla pet. Milka Pavlović je četiri puta zatresla mrežu rivala. Lucija Jovanović je upisala osam odbrana.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!