Pionirke izgubile od Bugarske, danas protiv Rumunije

Piše: Vladan 220 pregleda Dodaj komentar

Ženska pionirska odbojkaška reprezentacija Crne Gore poražena je juče od domaćina Bugarske 3:0 (25:11, 25:16, 25:19) na startu U16 Balkanskog prvenstva.

Odbojkašice Bugarske osigurale su ranu prednost u prva dva seta i povele 2:0. U trećem setu, crnogorske odbojkašice su pružile jači otpor. Naše najmlađe odbojkašice su povele 2:0 i bile u igri do sredine seta. Ipak, domaći tim je uspio da stigne minimalni zaostatak i preokrene rezultat, te na kraju slavi sa 3:0 u setovima.

U našem timu dvocifrena je bila Klara Đukić sa 10 poena, sedam je osvojila Mia Pođanin. Kod Bugarske po 10 su osvojile Darina Ivanova i Stela Zheleva.

Pionirke Crne Gore će danas (17:30) igrati sa selekcijom Rumunije.

Crna Gora – Bugarska 0:3 (11:25, 16:25, 19:25)

Crna Gora: M. Moračanin, Rajović (libero), A. Moračanin (libero), Mrdak, Duleti 1ć, Pođanin 7, Peković 1, Striković 4, Ćorović, Đukić 10, Jovanović 3, Glušac, Muratović, Krasnići.

Bugarska: Nenčev, Bogdanova (libero), Čomakova, Stanislavova 9, Goleva 3, Dimitrova 3, Pekova 8, Ivanova 10, Jordanova, Garova 1, Nalbantova (libero), Harizanova, Aleksieva 6, Zheleva 10.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!
IZVOR: vijesti.me