“Petarda” Boškovića na Tajlandu – Crnogorac postigao pet golova (VIDEO)

Vladan
Piše: Vladan Dodaj komentar

Crnogorski internacionalac Dragan Bošković pruža sjajne partije u dresu Bangkok junajteda.

Na današnjem meču, rođeni Beranac, je postigao svih pet golova za svoju ekipu, u pobjedi Bangkoka nad Patajom rezultatom 5:1.

Bivši fudbaler Budućnosti načeo je protivničku mrežu u  17. minutu. Do odmora postigao je još dva gola, u 22. i 42. minutu. Gostujuća ekipa je potom postigla gol u 52. minutu, a onda je Bošković nastavio da rešeta, četvrti gol u 75. minutu i poslednji, peti gol, u 92. minutu.

Golovima, asistencijama, atraktivnim potezima zaludio je navijače i postao jedan od najboljih igrača lige. Bošković je nalazi na vrhu liste strijalaca sa 12 golova.

Nakon deset odigranih kola, Bangkok je na sedmom mjestu sa 16 poena. Lider na tabeli, Muang Tong, ima 25 poena.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/bangkokunitedfootballclub/videos/1554594624603584/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

 

Ukoliko nemaš meridianbet.me nalog, registruj se i odmah preuzmi 30€ za sportsko klađenje i 150 spinova bez depozita!
Podijeli ovaj članak
Ostavi komentar