Novi gol Stefana Mugoše (VIDEO)

Piše: Vladan 1.2k pregleda Dodaj komentar

Stefan Mugoša u pripremnim mečevima pokazuje da je u sjajnoj formi.

Njegov klub, Minhen 1860, je u prijateljskoj utakmici sa Verderom pobijedio 2:1, a Stefan Mugoša je postigao gol za izjednačenje u 33.minutu.

stefan mugosa munchen 1860 werder

Prethodno je njegov saigrač Saša Moelders postigao autogol za vođstvo Verdera, da bi Mugoša najavio preokret u 33. minutu, a konačan rezultat je postavio Miloš Degenek u 42. minutu za pobjedu Minhena.

Crnogorskom fudbaleru je ovo sedmi gol na tri pripremne utakmice. Pored današnjeg gola, postigao je još pet golova protiv austrijskog Polaua i jedan protiv Menhegladbaha.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!