Mugoša pogodio na debiju za Karslrue!

Piše: Ognjen 912 pregleda Dodaj komentar
Foto - Karlsruher SC

Fudbaleri Bohuma i Karlsruea remizirali su 1:1 u meču 19. kola njemačke Cvajte.

Priliku da debituje za Karlsrue imao je i crnogorski napadač Stefan Mugoša koji je u igru ušao u 64. minutu pri rezultatu 0:0. A onda svega 10 minuta bilo je potrebno doskorašnjem špicu Minhena 1860 da dovede svoj tim u vođstvo.

Ipak, bod gostima donio je Wurc u 85. minutu i tako na neki način pokvario debi našem fudbaleru koji je na svom prvom susretu za novi klub mogao donijeti veliku pobjedu trenutno petnaestoplasiranom timu u šampionatu.

Bohum je sa druge strane ovim remijem ostao na 12. poziciji.

Bohum: Riemann  – Gyamerah, Hoogland, Bastians, Rieble – Losilla, Stiepermann – Weilandt, Wurc,  Quaschner (14. Saglam) – Mlapa. Bank: Dornebusch (Tor), Ngwisani, Wydra, Canouse, Merkel, Gündüz.

Karlsrue Vollath – Mavrias, Kinsombi, Figueras, Kempe – Prömel, Yamada – Reese (63. Valentini), Stoppelkamp – Hoffer (80. Meffert, Diamantakos (63. Mugoša). Bank: Orlishausen (Tor), Bader, Gimber, Valentini, Kom, Meffert, Mugosa.

1:0 Mugoša (74.), 1:1 Wurc (85.).

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!