Mornar sa pola snage savladao Primorsku

Piše: Ognjen 203 pregleda Dodaj komentar

Košarkaši Mornara rutinski su pobijedili Primorsku 87:66, u sedmom kolu ABA lige.

Gosti iz Kopra odigrali su solidno do poluvremena, ponajviše zahvaljujući razigranom Kastratiju i zaostajali samo sedam poena.

Međutim, u nastavku su Barani dodali gas i došli do ubjedljivog trijumfa.

Trener Mihailo Pavićević ravnomjerno je rasporedio minutažu, pa niko nije igrao više od 20 minuta.

Za crnogorski tim ovo je peta pobjeda uz jedan poraz i utakmicu manje, dok je Primorska i dalje bez trijumfa.

Najefikasniji u ekipi Mornara bio je Keni Gebrijel sa 15 poena, dok su po 11 dodali Derek Nidam i Nemanja Vranješ.

Kod gostiju 20 poena Kastratija, 18 Macure.

Mornar će u srijedu u Evrokupu gostovati ekipi Breše, dok će tri dana kasnije na megdan Splitu u ABA ligi.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!