Moćna Barselona nastavlja da pleše na startu sezone

Piše: Ognjen 170 pregleda Dodaj komentar

Barselona nastavlja da pleše na startu nove sezone, a snagu “blaugrane” danas je osjetila i Đirona.

Barsa je zabilježila i petu pobjedu u La Ligi, savladala danas u gostima Đironu 4:1 i učvrstila se na prvom mjestu na tabeli.

Trijumf Barselone je u 30. minutu najavio Lamin Jamal, kada je pogodio za 1:0, da bi sedam minuta kasnije mladi fudbaler duplirao prednost – Olmo je izveo prekid, lopta se od Levandovskog odbila do Jamala, koji je pronašao put do mreže.

Najbolju šansu, Đirona je imala u finišu prvog dijela, ali je Ter Štegen zaustavio Hila.

Pitanje pobjednika riješeno je poslije dva minuta igre u drugom dijelu, kada je Olmo sjajno šutirao sa desne strane i savladao Gazanigu, da bi četvrti gol na meču postigao Pedri.

Između trećeg i četvrtog gola Barselone, šansu je imao i Levandovski, ali je Gazaniga odlično intervenisao.

Konačan rezultat postavio je Stuani u 80. minutu, a Barselona je na kraju meč završila sa desetoricom jer je crveni karton dobio Feran Tores.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!
IZVOR: Vijesti.me