Mladost ispala, Otrant Olimpik od naredne sezone u eliti!

Piše: Ognjen 659 pregleda Dodaj komentar
Foto - Darko Karađinović / reprezentacija.me

Prvoligaški fudbal prvi put od obnove nezavisnosti Crne Gore od naredne sezone igraće se u Ulcinju – Otrant Olimpik uspio je da putem baraža izbori plasman u najkvalitetnije domaće društvo…

Tim Dejana Vukićevića je ukupnim rezultatom 3:2 poslao Mladost DG u niži rang.

Nakon minimalne pobjede u Ulcinju, Otrant Olimpik je večeras na DG areni izvukao remi (2:2) što mu je dovoljno za veliko slavlje.

Mladost je zaostatak iz prvog meča anulirala u ranoj fazi revanša preko Vukovića, ali je Škrelja sredinom prvog poluvremena izjednačio.

Domaćin je pred odlazak na odmor ostao sa desetoricom, Došljak je zbog udaranja Banovića dobio crveni karton.

Otrant Olimpik je stigao do preokreta zahvaljujući Redžoviću, da bi Pejović u 77. minutu postavio konačan ishod.

Ranije večeras ostanak u Meridianbet 1.CFL obezbijedilo je Jedinstvo.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!