Minimalan poraz od Albanije

Piše: Vladan 239 pregleda Dodaj komentar

Mlađa kadetska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Albanije u prijateljskom duelu odigranom u Podgorici.

Gosti su sredinom drugog poluvremena iskoristili neopreznost defanzivaca domaćih i stigli do trijumfa rezultatom 1:0.

– Kao i u svim utakmicama ove godine, i u ovoj smo isprobali dosta novih igrača, nekoliko njih je bilo i iz inostranih klubova. U nekim elementima smo bili dobri, ali smo ponovo napravili grešku iz koje smo kažnjeni golom. Evidentno je problem da održimo koncentraciju na visokom nivou. Mislim da rastemo kao ekipa, međutim, često nam fali da se, kada igramo dobro, neki igrač dotano izdigne i povuče ekipu ka pobjedi, kazao je selektor Radovan Kavaja.

Najbolje šanse ,,sokoli“ su propustili u prvom i početkom drugog poluvremena. U 22. minutu Miloš Maraš je šutirao pored gola nakon centaršuta Nikole Balevića, a desetak minuta kasnije dobro je sa dvadesetak metara probao Bogić Milošević. Ipak, golman gostiju uspio je da odbrani taj udarac.

U prvom minutu nastavka Balević je snažno šutirao, ali pravo u čuvara mreže Albanije.

Isti rivali igraće i u petak u Skadru. Taj meč počeće u 12 časova.

CRNA GORA – ALBANIJA 0:1