Mesi je maestro – Argentina je u finalu Svjetskog prvenstva!

Piše: Ognjen 369 pregleda Dodaj komentar
Foto - fifa.com

Fudbalska selekcija Argentine prvi je finalista Svjetskog prvenstva u Kataru.

U večerašnjem polufinalu, pred punim tribinama “Lusaila”, “gaučosi” su nadigrali Hrvatsku – 3:0!

Ponovo je Lionel Mesi bio razigran, ali je fantastičnu partiju pružio mladi Hulijan Alvares koji je potvrdio da će u budućnosti biti jedan od najboljih napadača na planeti.

Hrvati su nešto sigurnije otvorili meč. Imali su terensku inicijativu, ali nijesu uspjeli da iz toga store nešto ozbiljnije pred golom Emilijana Martinesa.

Argentina je strpljivo čekala svoju šansu, a dočekala je u 32. minutu. Alvares je izašao sam ispred Livakovića, a golman Hrvatske ga je srušio. Nije bilo dileme za Orsata – penal za “gaučose”!

Siguran sa 11 metara, dva minuta kasnije, bio je Lionel Mesi!

Hrvatska kao da je bila zatečena tim golom, pa je pet minuta kasnije već bilo 2:0.

Hulijan Alvares je istrčao kontru, a uz malo sreće uspio je golom da završi istu.

Igra “vatrenih” potpuno se raspala nakon toga, a Argentina je u nastavku u potpunosti dominirala.

Hrvatske nigdje nije bilo na terenu, a “gaučosi” su to iskoristilid da u 65. mintuu riješe pitanje pobjednika.

Mesi je se sjajni poigrao sa Joškom Gvardiolom,ubacio je loptu za Alvaresa koji je riješio pitanje pobjednika na “Lusailu”!

Do kraja meča nije bilo prevelikih uzbuđenja, a samim tim ni promjene rezultata.

Argentina će u finalu igrati protiv Francuske ili Maroka.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!