Luka Bar dobila derbi protiv Morače

Piše: Ognjen 647 pregleda Dodaj komentar

Šampion je dobio derbi na startu prvenstva odbojkašica i stavio do znanja da se neće lao odreći titule – Luka Bar je u Podgorici slavila 3:1 protiv Morače, u meču u kojem je domaćin imao svoje šanse.

Morača je u prvom setu vodila 16:12 i 17:14, posljednji put je imala prednost na 19:18, ali je Luka Bar u finišu, sa četiri uzastopna poena od 21:20 privela set kraju.

U drugom setu je neizvjesnost trajala do 14:14, kada su Baranke sa sedam poena u nizu prelomile set.

Morača je u trećem setu vodila od početka, bilo je 18:12 i 20:15, ali je Luka Bar uspjela da stigne do izjednačenja na 23:23. Ipak, domaće odbojkašice su sa dva uzastopna poena, drugim iz servisa, osvojile set i smanjile na 2:1.

Podgoričanke su u četvrtom su imale prednost do 9:7, ali je Luka Bar serijom 7:0, od 12:12, za vođstvo od 19:12 otklonila sve dileme…