Koković saopštio spisak odbojkašica za pripreme za Balkansko i Evropsko prvenstvo

Vladan
Piše: Vladan Dodaj komentar
Foto: OSCG

Naše najmlađe odbojkašice ovog ljeta očekuje istorijski nastup na Evropskom prvenstvu do 16 godina, koje će se od 2. do 13. jula igrati u Prištini i Tirani.

Kao uvod u premijerni nastup na šampionatu Evrope, izabranice selektora Petra Kokovića takmičiće se na Balkanskom prvenstvu za U16 selekcije, koje će se održati u Pljevljima od 19. do 23. juna, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore.

Tim povodom, selektor Koković objavio je spisak odbojkašica za pripreme za Balkansko i Evropsko prvenstvo, a koje će početi 3. juna u Pljevljima i na kojima će se pripremati … odbojkašica:

Spisak – tehničarke: Nađa Peković (Budućnost Volley) i Staša Jovović (Luka Bar); primačice servisa: Elena Jovanović (Budućnost Volley), Jelena Ćorović (Gimnazijalac), Mia Pođanin (Net), Jana Mrdak (Budva) i Marija Zlajić (Jedinstvo). korektorke; Klara Đukić (Budućnost Volley), Jelena Glušac (Albatros) i Đina Lekić (Budva), srednje blokerke; Sofija Duletić i Bojana Krasnići (Budva), Minja Mišević (Galeb) i Selma Muratović (Luka Bar); libera: Sara Striković (Galeb) i Andrijana Moračanin (Jedinstvo).

Pored naše reprezentacije, na Balkanskom prvenstvu u Pljevljima učestvovaće i selekcije Srbije, Bugarske, Turske, Grčke i Sjeverne Makedonije.

Registruj se na meridianbet.me – igraj besplatno pet dana, a kad uplatiš samo 5 eura, bonus odmah stiže na tvoj račun!
Podijeli ovaj članak
Ostavi komentar