Fenomenalni Vučević ponovo srušio Atlantu! (VIDEO)

Piše: Ognjen 1.1k pregleda Dodaj komentar

Nikola Vučević sinoć nije morao da rješava duel sa Atlantom u posljednjoj sekundi, kao što je uradio u nedjelju veče, već je briljantnom igrom u drugom poluvremenu postepeno vodio svoj tim do pobjede u gostima 117:110, nakon produžetka.

Naš as je postigao 28 poena, od čega 25 u trećoj i četvrtoj četvrtini (šut iz igre 11-16), a sjajnu statistiku kompletirao je sa 13 skokova i šest asistencija.

Orlando je u drugom poluvremenu nadoknadio ogroman zaostatak, koji je sredinom trećeg perioda iznosio i 18 poena (71:53). Gosti su imali sreće da je Milsapov koš u posljednjem napadu regularnog dijela stigao djelić sekunde nakon sirene, da bi u produžecima definitivno krunisan veliki preokret za drugi trijumf u nizu.

“Bilo je sjajno. Oni su veliki tim, ali mi smo odigrali sa mnogo energije i zaslužili pobjedu. U prvom poluvremenu sam spavao hodajući, osjećao sam se kao da sam izdao saigrače, a to je neprihvatljivo. Kao jedan od lidera i najboljih igrača moram od prvog minuta da igram najbolje što mogu. Rekao sam sebi na poluvremenu da moram da se probudim i srećan sam što sam uspio”, rekao je Vučević nakon meča.

Dva vezana trijumfa Orlando je posljednji put ostvario krajem decembra prošle godine.