Evrokup za vaterpoliste: Primorac pobijedio Eger i plasirao u osminu finala

Piše: Vladan 361 pregleda Dodaj komentar

Primorac je ponovio odlično izdanje iz duela protiv Mladosti i plasirao se u osminu finala Evrokupa.

Kotorani su u drugoj rundi turnira u Zagrebu savladali Eger (15:9) i kolo prije kraja izborili put među 16 najboljih.

Tim Sandra Sukna je potpuno nadigrao rivala, iako je u uvodnim minutima imao minus, gubio 3:1…

Nakon toga je Primorac zagospodario bazenom, do poluvremena poveo 8:5, a kasnije tu prednost i uvećavao.

I upravo mu je pobjeda od šest golova razlike, nakon što je sinoć izgubio 13:8 od Mladosti omogućila plasman, kako god se završio sjutrašnji duel “žabaca” i Egera.

Mladosti može i da izgubi do pet golova razlike da bi prošla.

Marko Gopčević je sa šest pogodaka predvodio crnogorskog predstavnika, Dušan Matković je postigao tri, dva Vuk Drašković, a po jedan Damir Crepulja, Aljoša Mačić, Miroslav Perković i Đorđije Stanojević.