Crnogorskim timovima leže Gruzini: Dečić osvojio Batumi za prvu evropsku pobjedu

Piše: Ognjen 306 pregleda Dodaj komentar

Velika pobjeda crnogorskog šampiona – Dečić je slavio na terenu Dinamo Batumija sa 2:0, u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Tuzani su utakmicu riješili za četiri minuta. Najprije je mrežu gruzijskog tima zatresao Ilir Camaj poslije odličnog centaršuta Luke Maleševića u 62. minutu.

Četiri minuta kasnije Vuk Striković je bio na pravom mjestu nakon dobre akcije po desnoj strani.

Prethodno je Dinamo bio bolja ekipa, stvorio nekoliko solidnih situacija pred golom Dečića, ali nije uspio da nađe put do mreže Igora Nikića.

Izabranici Milorada Pekovića sačekali su pad u igri gruzijskog šampiona, postigli dva gola i približili se plasmanu dalje.

Ukoliko nakon revanša u Podgorici budu bolji od Dinama, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencija sastaće se sa Helsinkijem.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!