Crna Gora i dalje bez pobjede na EP u Sloveniji

Piše: Reprezentacija.me 328 pregleda Dodaj komentar
Generacija koju predvodi trener Draško Mrvaljević izgubila je od Italije (39:26) u prvom meču razigravanja za plasman od 17. do 24. mjesta.

Crna Gora je i dalje bez pobjede na Evropskom prvenstvu za igrače do 20 godina u Sloveniji.

Nakon poraza od Sjeverne Makedonije, Austrije i Hrvatske u grupnoj fazi, generacija koju predvodi trener Draško Mrvaljević izgubila je od Italije (39:26) u prvom meču razigravanja za plasman od 17. do 24. mjesta.

Italija je već u 10. minutu vodila 7:2, do dvocifrene prednosti stigla je u 15. minutu (13:3), a na velikom odmoru je bilo 20:11.

I u nastavku su „azuri“ imali visoku prednost i zasluženo došli do ubjedljivog trijumfa.

Petar Kovačević je bio najefikasniji sa sedam golova, dok je Aleksa Knežević pet puta zatresao protivničku mrežu.

Naredni protivnik u razigravanju, u utorak (19 sati) biće Hrvatska, dok je u četvrtak na programu okršaj protiv Grčke.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!