Crna Gora bez sreće: Minifudbal reprezentacija ostala bez polufinala EP

Piše: Vladan 566 pregleda Dodaj komentar

Crnogorska reprezentacija u mini fudbalu nije uspjela do polufinala Evropskog prventsva u Sarajevu, porazom od Francuske sa 3:2.

A bila je naša selekcija blizu velikom uspjehu – borbi za medalje, vodila je sa dva gola prednosti, stvarala šanse!

U petom minutu pogodio je Dervišević, osmim golom na šampionatu, Nikola Popović u 11. minutu povisio na 2:0.

No, Francuzi su u finišu poluvremena preko Sinoa prepolovili prednost, a u 43. minutu i došli pomalo srećno do izjednačenja, jer se lopta od našeg golmana Baukovića odbila pravo na nogu Euvruu.

U posljednjem minutu još jedna greška naše odbrane i gol Hasanija za preokret, da bi odmah potom sudije nakon snimka svirali penal za naš tim. Damjan Otašević je preuzeo odgovornost, ali je njegov udarac odbranio golman “trikolora”.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!