Četrnaesti gol Mugoše, Inčon slavio

Piše: Reprezentacija.me 88 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski napadač, Stefan Mugoša u dobrom raspoloženju dočekuje predstojeće mečeve fudbalske reprezentacije u Ligi nacija.

Napadač Inčona danas je postigao novi gol u šampionatu Južne Koreje, nastavio golgetersku seriju i svom timu donio pobjedu (2:1) protiv Daegua.

Inčon je do trijumfa došao nakon preokreta, budući da je Daegu vodio od 18. minuta kada je gol postigao In-Či Jeong.

Preokret je u 50. minutu najavio Mugoša, koji je postigao 14. gol u sezoni, pa se učvrstio na prvom mjestu liste strijelaca.

Konačan rezultat je postavio Kim Do-Hjeok u 64. minutu.

Inčon je prekinuo niz od dva poraza u šampionatu i nalazi se na devetom mjestu na tabeli sa 31. bodom.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!