Budućnost odradila Megu, povreda Jagodić Kuridže

Piše: Ognjen 455 pregleda Dodaj komentar
KK Budućnost Voli

Košarkaši Budućnost Volija nisu imali problema na putu ka osmoj pobjedi u Admiralbet ABA ligi.

Sa manje oscilacija u igri nego inače “plavi” su savladali Megu – u “Morači” je pred oko 500 gledalaca bilo 79:66.

Budućnost je imala kontrolu rezultata u prvom poluvremenu, na odmor otišla sa plus šest (40:34), a već nakon tri minuta igre u trećoj četvrtini stigla i do plus 15 – 51:36.

Mega je potom u nekoliko navrata smanjivala na sedam razlike, ali je realno bila daleko od iznenađenja.

Jedino što nije dobro u ovoj pobjedi Budućnosti je povreda Marka Jagodić Kuridže koji je početkom drugog perioda hramljući uz pomoć saigrača napustio parket i više se nije vraćao u igru.

Najefikasniji u sastavu Vladimira Jovanovića bio je Aleksandar Lazić sa 18 poena (četiri trojke), po 10 su postigli Tre Bel-Hejns, Aleksa Ilić uz devet skokova i Alfa Kaba.

Budućnost posljednji meč u 2022. godini igra u petak kada gostuje Borcu u Čačku.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!