Bajer opet na šampionskom putu, kiks Lajpciga na Red Bul areni

Piše: Ognjen 137 pregleda Dodaj komentar
Asistencija pa dva gola za Bonifejsa, Foto: REUTERS

Na Bajer nije ostavio trag poraz nakon godine i po, danas su “farmaceuti” sa lakoćom slavili na gostovanju Hofehajmu – 4:1.

Aktuelne prvake je do pobjede predvodio Viktor Bonifejs, asistencijom Terijeu u 17. minutu, da bi 13 minuta kasnije i sam pogodio na asistenciju Džake.

Smanjio je Beriša na dodavanje Kramarića u 37. minutu, ali u nastavku su Florijan Virc sa penala u 72, i tri mnuta ksnije drugim golom Bonifejsa srušili nade domaćinu.

Slavio je i Štutgart u Menhegladbahu – 3:1. “Švabe” su povele peko Deniza Undava, izjednačio je Francuz Plea, ali je potom sa dva gola Elmedin Demirović sa dva pogotka, oba na dodavanja Fabijena Ridera, bodove odnio u Štutgart.

I Ajntraht je slavio na gostovanju Volfsburgu – 2:1, dok je čast domaćinima odbranio Frajburg protiv Bohuma – 2:1.

Lajpcig je nakon veike pobjede nad Bajerom u Leverkuzenu, odigrao bez golova na Red Bul areni sa Union Berlinom. Belgijanac Lois Openda nije poghodio sa penala u 74. minutu za Lajpcig.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!