Adžić s klupe ispratio dominaciju Juventusa

Piše: Reprezentacija.me 255 pregleda Dodaj komentar

Juventus je rutinskom pobjedom protiv PSV-a (3:1) otvorio Ligu šampiona – već u 52. minutu vodio je 3:0, a trener Tijago Mota nije pružio šansu Vasiliju Adžiću da upiše debi u dresu ,,stare dame“.

Supertalentovani crnogorski fudbaler sa klupe je odgledao trijumf italijanskog velikana, koji je na početku meča imao problema.

Od 21. minuta sve se promijenilo. Kenan Jildiz je fantastično pogodio sa 15 metara i najavio dominaciju Juvea.

Na 2:0 povisio je Veston Mekeni u 27. poslije odličnog prodora Nikolasa Gonsalesa i asistencije Dušana Vlahovića, a Argentinac i Srbin bili su u centru pažnje i u 52.

Vlahović je sjajno pronašao Gonsalesa, kojem je ostao lakši dio posla.

PSV je poraz ublažio u 93. preko Ismaela Saibarija.

Startnih 11 ,,bjankonera“ u večerašnjem meču imali su prosjek od 25 godina i 149 dana, i to je najmlađa početna postava u istoriji torinskog kluba u Ligi šampiona.

Juventus naredni meč u LŠ igra 2. oktobra na gostovanju RB Lajpcigu.

Aston Vila je sjajno debitovala u grupnoj rundi elitnog takmičenja. Tim Unaja Emerija bio je ubjedljiv na gostovanju Jang bojsu (3:0).

Juri Tilemans je u 27. najavio trijumf gostiju, na 0:2 povisio je Džejkob Ramzi u 38, a konačan rezultat postavio je Amadu Onana u 86. minutu.

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 freebet-ova + 100% bonusa na prvi depozit!