Zverotić i Sion bacili pod noge Bordo, Vukčević i Braga Marsej!

Piše: Ognjen 840 pregleda Dodaj komentar

Crnogorski reprezentativci imali su nastup u drugom po kvalitetu fudbalskom takmičenju u Evropi.

Švajcaraski Sion nastavio je da pruža sjajne partije u Ligi Evrope.

Tim našeg reprezentativca Elsada Zverotića ubjedljivo je prvi na tabeli grupe B sa 7 bodova, a večeras su kao gosti savladali francuski Bordo rezultatom 1-0.

Naš fudbaler odigrao je svih 90 minuta, a gol odluke postigao je Leo Lakroa u 21. minutu.

Sion nakon tri kola ima dvije pobjede i remi, a na drugom mjestu se nalazi Liverpul koji ima sva tri remija. Slijede Rubin i Bordo sa po 2 osvojena boda.

Još jedna dobra vijest jeste pobjeda Brage našeg Nikole Vukčevića koji je takođe odigrao svih 90 minuta u pobjedi Brage nad Marsejom 3-2. Golove za portugalski tim postigli su Koka, Eduardo i Alan dok su za goste bili precizni Alesandrini i Bačuaji.

Braga je prva u grupi F sa sve tri pobjede.

nikola v

Dinamo Minsk našeg Fatosa Bećiraja izgubio je ubjedljivo 4-0 od Viljareala a naš reprezentativac igrao je do 66. minuta kada ga je zamijenio Abdusalem. Dinamo je na poslednjem mjestu bez bodova.