Završen i 4. vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

0
84

U nedelju, 26.novembra, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici odigran je četvrti vikend takmičenja u Jugopetrol EKO Mini odbojci u konkurenciji djevojčica  rođenih 2005. i mlađe. U nastavku slijede rezultati:

Ivangrad 2011 – Mediteran 1 0:2 (11:21, 8:21)

Ivangrad 2011: Ralević, Vasović, Nedović, Knežević K., Knežević A., Nedović, Janjušević, Huremović.

Mediteran 1: Kovačević J., Kovačević A., Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Vučinić, Radunović.

Mediteran 2 – Akademija 3 0:2 (10:21, 8:21)

Mediteran 2: Krivokapić, Đuričić, Daskalovski, Milićević, Vujović, Kažanegra, Vujović, Vukoje.

Akademija 3: Čabarkapa, Zejak, Fatić, Vuković, Tuzević, Kalezić, Ćivović, Nahas.

Morača 3 – Gorštak 2:0 (21:10,21:3) 

Morača 3: Vukanić M., Vukanić, Vujović, Koprivica, Rajuković, Ćerović.

Gorštak: Vujisić, Živić, Bulatović, Bulatović S., Jeknić, Rakočević, Bulatović I., Ilinčić, Abramović.

Mladost 1 – Morača 2 2:0 (21:5, 21:10)

Mladost 1: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Kilibarda, Telesmanić, Tujković, Radmanović.

Morača 2: Zindović, Zindović K., Lalević, Medojević, Vujović, Rudek, Kujović, Vukčević.

Nikšić – Morača 3 2:0 (21:7, 21:12)

Nikšić: Vulanović, Đilas, Đurović, Nikolić, Nikčević.

Morača 3: Radunović, Vukanić, Vukanić M., Vuković, Koprivica, Marić, Rajević.

Akademija 2 – Mediteran 2 2:0 (21:4, 21:5)

Akademija 2: Mitrović, Simović, Dizdarević, Vlahović, Jokić.

Mediteran 2: Krivokapić, Đuričić, Daskalovski, Milićević, Vujović, Kažanegra, Vujović, Andrović.

Akademija 1 – Mrkojevići 1 2:1 (21:10, 19:21, 15:4)

Akademija 1: Anđelić, Krunić, Đukić, Mitrović, Zarubica, Đurutović.

Mrkojevići 1: Kadić, Škretović, Budžur, Vukić, Rašketić.

Morača 2 – Nikšić 0:2 (5:21, 7:21)

Morača 2: Zindović, Zindović K., Lalević, Medojević, Vujović, Rudek, Kujović, Vukčević.

Nikšić: Vulanović, Đilas, Đurović, Nikolić, Nikčević.

Top Volley 1 – Budućnost Capital Plaza 1 0:2 (11:21, 6:21)

Top Volley 1: Đukić T., Đukić, Perišić, Jovićević, Đurović, Milačić.

Budućnost Capital Plaza 1: Popović, Vuković, Stanojević, Jovović, Čičić.

Top Volley 2 – Mrkojevići 3 2:0 (22:20, 21:19)

Top Volley 2: Sindik, Salagić, Kovačević, Maraš, Ćupić, Vujković.

Mrkojevići 3: Šiškova, Andrović, Pavićević, Đakonović, Truma, Cungu, Mitrović, Pejović, Obradović, Peškan.

Top Volley 3 – Mrkojevići 2 0:2 (8:21, 15:21)

Top Volley 3: Šljukić, Miranović, Peku, Baturan, Kažić, Koljenović, Patrujakova, Pavićević, Misović.

Mrkojevići 2: Kalamperović, Perazić, Perazić A., Arabelović.

Mrkojevići 3 – Top Volley 3 2:1 (22:20, 16:21, 15:8)

Mrkojevići 3: Šiškova, Andrović, Pavićević, Đakonović, Truma, Cungu, Mitrović, Pejović, Obradović, Peškan.

Top Volley 3: Šljukić, Miranović, Peku, Baturan, Kažić, Koljenović,  Pavićević, Misović.

Akademija 3 – Mediteran 1 0:2 (8:21, 12:21)

Akademija 3: Čabarkapa, Zejak, Fatić, Vuković, Tuzević, Kalezić, Ćivović, Nahas.

Mediteran 1: Kovačević J., Kovačević A., Delibašić, Novaković, Šćekić, Gudelj, Vučinić, Radunović.

Mrkojevići 2 – Akademija 1 0:2 (8:21, 7:21)

Mrkojevići 2: Kalamperović, Perazić, Perazić A., Arabelović.

Akademija 1: Anđelić, Krunić, Đukić, Mitrović, Zarubica, Đurutović.

Mrkojevići 1 – Akademija 2 2:0 (21:16, 21:16)

Mrkojevići 1: Kadić, Škretović, Budžur, Vukić, Rašketić.

Akademija 2: Mitrović, Simović, Dizdarević, Vlahović, Jokić.

Mladost 2 – Morača 1 0:2 (16:21, 9:21)

Mladost 2: Mrvaljević, Mrvaljević T., Stojković, Džudović, Petović, Arsić.

Morača 1: Mustur, Đikanović, Kankaraš, Tošić, Petrović, Vuković, Iličković.

Albatros – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:9, 21:7)

Albatros: Božović, Jablan, Stevović, Vojnović, Čeprnjić, Vasiljević, Hajduković, Kovačević, Roganović, Milanović.

Budućnost Capital Plaza 3: Anđić, Petričević, Prelević, Mrđenović, Popović, Brajović.

Gorštak – Albatros 0:2 (6:21, 20:22)

Gorštak: Vujisić, Živić, Bulatović, Bulatović S., Jeknić, Rakočević, Bulatović I., Ilinčić, Abramović.

Albatros: Božović, Jablan, Stevović, Vojnović, Čeprnjić, Vasiljević, Hajduković, Kovačević, Roganović, Milanović.

Morača 1 – Mladost 1 2:1 (21:15, 10:21, 15:13)

Morača 1: Kankaraš, Tošić, Petrović, Vuković, Mustur, Đikanović.

Mladost 1: Stanišić, Ševaljević, Grbović, Telesmanić, Kilibarda, Tujković, Radmanović.

Mladost 2 – Ivangrad 2011 0:2 (20:22, 12:21)

Mladost 2: Mrvaljević, Mrvaljević T., Džudović, Stojković, Arsić, Petović.

Ivangrad 2011: Ralević, Vasović, Nedović, Knežević K., Knežević A., Nedović, Janjušević, Huremović.

Budućnost Capital Plaza 1 – Top Volley 2 0:2 (0:21, 9:21)

Budućnost Capital Plaza 1: Popović, Vuković, Stanojević, Burzanović, Jovović, Čičić.

Top Volley 2: Maraš, Sindik, Ćupić, Kovačević, Vujković, Salagić.

Budućnost Capital Plaza 2 – Top Volley 1 2:1 (21:18, 18:21, 15:4)

Budućnost Capital Plaza 2: Popović, Vučinić, Radonjić, Nikolić, Radojević, Mugoša.

Top Volley 1: Đukić, Đukić, Milačić, Perišić, Đurković, Jovićević.

Budućnost Capital Plaza 3 – Budućnost Bemax 0:2 (9:21, 6:21)

Budućnost Capital Plaza 3: Anđić, Prelević, Mrđenović, Popović, Brajović.

Budućnost Bemax: Janković, Bjelić, Radulović, Tošković, Milačić, Radunović E., Radunović, Karadžić, Jovović, Ćetković, Đoković, Lazović, Ljuljuđuraš.