Završen drugi vikend Pionirske lige u Verdeu

0
114

U nedjelju 18.novembra, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i podršku Ministarstva sporta, u dvorani Verde Kompleksa, odigran je drugi vikend pionirske lige Crne Gore za odbojkašice.

Postignuti su sledeći rezultati:

Budućnost  – Top Volley 2:0 (25:11, 25:9)

Budućnost: Ćetković, Stanković, Vučetić, Đurković, Mišurović, Radulović, Lazović, Ćetković J., Ražnatović, Bjelanović, Matić.

Top Volley: Raičević, Maraš, Kabić, Perišić, Koljenović, Petrović, Batuman, Kovačević, Šljukić, Vujković, Čagorović, Mišović.

Akademija – Galeb Poliklinika Hipokrat 2:1 (25:11, 20:25, 15:11)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepović, Mitrović, Orlandić, Durutović, Čabarkapa, Belojević.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Cikić, Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Vlahović.

Nikšić – Herceg Novi 2:0 (25:19, 25:15)

Nikšić: Stević, Bojić, Vulanović, Marković, Bulajić, Đurović, Nikolić, Milić, Vukićević, Goranović, Đilas.

Herceg Novi: Petrović, Ćuhlib, Banićević, Petrović, Senić, Kiperaš, Baković, Kapor, Nikolić, Davidović, Kovačević, Simić.

Libero – Mediteran Bemax 0:2 (23:25, 15:25)

Libero: Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević A., Sredović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Mediteran Bemax: Bajković, Kovačević, Božović, Manojlović, Novaković, Nedović, Zvicer, Nedović T., Vukadin, Zejak, Gundeli, Delibašić, Kovačević, Cerović.

Jedinstvo – Gorštak 2:1 (25:23, 29:31, 15:12)

Jedinstvo: Krgović, Kolić, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Balazo, Veličković M., Barać.

Gorštak: Tapušković, Obrenović, Šćepanović, Abramović, Šćepanović H., Medenica, Bulatović, Drakul, Grdinić, Dašić, Držić.

Akademija – Herceg Novi 2:0 (25:17, 25:17)

Akademija: Anđelić, Krunić, Đukić, Knežević, Popović, Brajković, Šćepanović, Mitrović, Orlandić, Durković, Čabarkapa, Belojević, Simović.

Herceg Novi: Petrović, Ćuhlib, Banićević, Petrović, Senić, Kiperaš, Baković, Kapor, Nikolić, Davidović, Kovačević, Simić.

Gimnazijalac – Nikšić 1:2 (12:25, 26:24, 11:15)

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Franović, Radončić, Bulatović, Radanović, Dragović, Ćetković, Popović M., Popović A., Plamenac.

Nikšić: Stević, Bojić, Vulanović, Marković, Bulajić, Đurović, Nikolić, Milić, Vukićević, Goranović, Đilas.

Rudar – Gorštak 2:0 (25:21, 25:9)

Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, Vraneš, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda, Klačar, Sokić, Šćepanović, Đukić.

Gorštak: Tapušković, Obrenović, Šćepanović, Abramović, Šćepanović H., Medenica, Bulatović, Drakul, Grdinić, Dašić, Držić.

Mrkojevići – Luka Bar 0:2 (23:25, 20:25)

Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović, Spahija, Perazić, Popović, Vukić, Ćatović.

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Smolović, Gardašević, Pešić, Raičević, Hodžić, Adžić, Zarubica, Knežević.

Mediteran Bemax – Morača 2:0 (25:18, 25:16)

Mediteran Bemax: Bajković, Kovačević, Božović, Manojlović, Novaković, Nedović, Zvicer, Nedović T., Vukadin, Zejak, Gundeli, Delibašić, Kovačević, Cerović.

Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Milačić, Boljević, Popović, Pavićević, Tošić.

Libero – Jedinstvo 0:2 (24:26, 27:29)

Libero: Tomašević, Matunović, Medin, Armenko, Đurašić, Tomašević A., Sredović, Vraneš, Zlotvorović, Kovačević, Mladenović.

Jedinstvo: Krgović, Kolić, Jevrić, Žujović, Hadžibegović, Vuletić, Radović, Madžgalj, Popović, Veličković, Balazo, Veličković M., Barać.

Gimnazijalac – Mladost 2:0 (25:16, 25:21)

Gimnazijalac: Ćorović, Mitrović, Bećir, Franović, Radončić, Bulatović, Radanović, Dragović, Ćetković, Popović M., Popović A., Plamenac.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Mrvaljević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Radošević, Tujković, Radmanović, Arsić, Hercegovac, Džudović, Stojković, Marić.

Budućnost – Morača 1:2 (23:25, 25:21, 9:15)

Budućnost: Ćetković, Stanković, Vučetić, Đurković, Mišurović, Radulović, Lazović, Ćetković J., Ražnatović, Bjelanović, Matić.

Morača: Martinović, Mijušković, Vidaković, Đurišić, Kankaraš, Rudan, Milačić, Boljević, Popović, Pavićević, Tošić.

Luka Bar – Rudar 0:2 (11:25, 12:25)

Luka Bar: Martinović, Lukić, Ražnatović, Smolović, Gardašević, Pešić, Raičević, Hodžić, Adžić, Zarubica, Knežević.

Rudar: Gazdić, Čakar, Preradović, Smolović, Vraneš, Jelovac, Leovac, Ćalasan, Tabaković, Drnda, Klačar, Sokić, Šćepanović, Đukić.

Top Volley – Galeb Poliklinika Hipokrat 0:2 (8:25, 8:25)

Top Volley: Raičević, Maraš, Kazić, Perišić, Koljenović, Petrović, Kovačević, Šljukić, Čagonović, Petnjakova.

Galeb Poliklinika Hipokrat: Cikić, Bajčeta, Đuričić, Krivokapić, Dragojević, Šabović, Dabanović, Vuksanović, Ćupić, Šćekić, Vlaović, Tvrdišić, Čavić, Vlahović.

Budućnost Capital Plaza – Mladost 0:2 (17:25, 9:25)

Budućnost Capital Plaza: Čičić, Jovović, Radonjić, Nikolić, Stanojević, Stanojević A., Vuković, Jovović, Anđić, Korać, Mrđenović, Radojević, Vučinić.

Mladost: Stanišić, Ševaljević, Mrvaljević, Telesmanić, Grbović, Kilibarda, Radošević, Tujković, Radmanović, Arsić, Hercegovac, Džudović, Stojković, Marić.

Ivangrad 2011 – Mrkojevići 1:2 (15:25, 33:31, 12:15)

Ivangrad 2011: Popović, Aković, Bogavac, Đurišić, Aković T., Ralević, Vasović, Knežević.

Mrkojevići: Kadić, Pecović, Škretović, Ljaljević, Kalamperović, Ćatović, Spahija, Perazić, Popović, Vukić, Ćatović.

Ivangrad 2011 – Budućnost Capital Plaza 1:2 ( 25:10, 18:25, 13:15)

Ivangrad 2011: Popović, Aković, Bogavac, Đurišić, Aković T., Ralević, Vasović, Knežević.

Budućnost Capital Plaza: Čičić, Jovović, Radonjić, Nikolić, Stanojević, Stanojević A., Vuković, Jovović, Anđić, Korać, Mrđenović, Radojević, Vučinić.