Završen 9.vikend Jugopetrol EKO mini odbojke

0
264

U nedjelju, 04.03.2018. godine,odigran je deveti vikend takmičenja u Jugopetrol EKO mini odbojke u konkurenciji djevojčica rođenih 2005/2006 godine, u sali Gimnazije “Slobodan Škerović” u Podgorici.

Rezultati utakmica:

Morača 2 – Budućnost Bemax 0:2 (15:21,7:21)

Morača 2: Popović, Rudan, Vukčević, Medojević ,Lajović, Bojanić, Zindović

Budućnost Bemax: Janković, Radulović, Bjelić, Ćetković, Bogojević, Milačić, Radunović, Lazović, Ljuljđuraj, Milonjić, Vujošević, Tošković.

Morača 1 – Top Volley 1 2:0 (21:9, 21:10)

Morača 1: Tošić,Petrović,Kankaraš,Vuković,Radunić,Ivković.

Top Volley 1: Milačić, Ivanović, Salagić, Perišić, Đurović.

Akademija 2 – Budućnost Capital Plaza 3 2:0 (21:8, 21:12)

Akademija 2: Simović, Vlahović, Knežević, Mitrović, Čabarkapa.

Budućnost Capital Plaza 3: Anđić,Manja  Mrđenović , Petričević, Marija Mrđenović , Mugoša, Prelević.

Akademija 3 – Budućnost Capital Plaza 2 1:2 (13:21, 21:16, 14:16)

Akademija 3:  Vukčević, Dizdarević, Jokić, Zejak, Kalezić, Milaković, Zarubica.

B udućnost Capital Plaza 2: Vučinić, Popović, Peković, Radonjić, Nikolić, Radojević.

Ulcinj – Mrkojevići 1 1:2 (21:18, 7:21, 8:15)

Ulcinj: Obradović, Purlija,V.  Peškan, A. Peškan, Pavićević, Đakonović, Šiškova, Cunga.

Mrkojevići 1:  Škerović, Kadić, Bidžur, Vukić, Rasketić, Kujović.

Budućnost Bemax – Morača 1 2:0 (21:16, 21:11)

Budućnost Bemax: Janković, Radulović, Tošković, Lazović, Milonjić, Bjelić, Ćetković, Bogojević, Radunović, Ljuljđuraj, Vujošević.

Morača 1: Tošić, Petrović, Kankaraš, Vuković, Radunić, Ivković.

Top Volley 3 – Nikšić 0:2 (10:21, 6:21)

Top Volley 3: Raičević, Mišović, Baturan, Kažić, Patrijakova, Šljukić.

Nikšić: Vlahović, Đilas, Nikčević, Nikolić, Đurović.

Top Volley 1 – Mladost 2 0:2 (10:21, 15:21)

Top Volley 1: Milačić, Ivanović, Salagić, Perišić, Đurović.

Mladost 2: Stojković, J. Mrvaljević,T.  Mrvaljević , Jekić, Arsić, Stanišić.

Mediteran 1 – Budućnost Capital Plaza 1 2:0 (21:7, 21:19)

Mediteran 1: A. Kovačević, Kovačević J. Novaković, Šćekić, Cerović, Radunović, Karagić, Radulović.

Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević, Jovović, Vučinić, Radonjić, Radojević, Mrđenović.

Morača 3 – Albatros 2:0 (21:11, 21:15)

Morača 3:  M. Vukanić, Radenović, D. Vukanić, Martinović, Krivokapić, Vuković, Bojović, Janičić, Radević, Koprivica, Radulović.

Albatros: Stevović, Božović, Jablan, Milanović, Vasiljević, Kovačević, Roganović.

Akademija 1 – Gorštak 2:0 (21:10, 21:9)

Akademija 1 : Anđelić, Krunić, Durutović, Đukić.

Gorštak: Vujisić, Abramović, Šćepanović, Vuković.

Morača 2 – Albatros 2:0 (21:11, 21:17)

Morača 2: Popović, Rudan, Vukčević, Medojević ,Lajović, Bojanić, Zindović

Albatros: Stevović, Božović, Jablan, Milanović, Vasiljević, Kovačević, Roganović.

Top Volley 2 – Mladost 1 0:2 (8:21, 10:21)

Top Volley 2: Maraš, Ćupić, Simić, Kovačević, Vujković, Kuč.

Mladost  1: Stanišić, Grbović, Ševaljević, Telesmanić, Radmanović, Tujković.

Mladost  1 – Top Volley 3 2:0 (21:5, 21:6)

Mladost  1: Stanišić, Grbović, Ševaljević, Telesmanić, Radmanović, Tujković.

Top Volley 3: Raičević, Mišović, Baturan, Kažić, Patrijakova, Šljukić.

Budućnost Capital Plaza 2 – Mediteran 1 0:2 (12:21, 15:21)

B udućnost Capital Plaza 2: Vučinić, Popović, Peković, Radonjić, Nikolić, Radojević.

Mediteran 1:A.  Kovačević,  Kovačević J. Novaković, Šćekić, Cerović, Radunović, Karagić, Radulović.

Ivangrad 2011 – Mrkojevići 2 0:2 (8:21, 14:21)

Ivangrad 2011: Ralević, Nedović, Knežević, Darija Vasović, Dragica Vasović, L. Bojović, S. Bojović, Aković.

Mrkojevići 2: Zverotić, Peković, Alisa Perazić, Ajla Perazić, Spahija, Kalimerović.

Mladost 2 – Top Volley 2 2:0 (21:10, 21:5)

Mladost 2: Stojković, J. Mrvaljević,T.  Mrvaljević , Jekić, Arsić, Stanišić.

Top Volley 2: Maraš, Ćupić, Simić, Kovačević, Vujković, Kuč.

Budućnost Capital Plaza 3 – Akademija 3 0:2 (12:21, 10:21)

Budućnost Capital Plaza 3: Anđić, Manja  Mrđenović , Petričević, Marija Mrđenović , Mugoša, Prelević.

Akademija 3:  Vukčević, Dizdarević, Jokić, Zejak, Kalezić, Milaković, Zarubica.

Morača 3 –  Ivangrad 2011 2:1 (21:19, 16:21, 15:11)

Morača 3:  M. Vukanić, Radenović, D. Vukanić, Martinović, Krivokapić, Vuković, Bojović, Janičić, Radević, Koprivica, Radulović.

Ivangrad 2011: Ralević, Nedović, Knežević, Darija Vasović, Dragica Vasović, L. Bojović, S. Bojović, Aković.

Nikšić – Akademija 1 2:1 (21:17, 16:21, 15:13)

Nikšić: Vlahović, Đilas, Nikčević, Nikolić, Đurović.

Akademija 1 : Anđelić, Krunić, Durutović, Đukić.

Mrkojevići 1 – Mrkojevići 2 2:0 (21:13, 21:19)

Mrkojevići 1:  Škerović, Kadić, Bidžur, Vukić, Rasketić, Kujović.

Mrkojevići 2: Zverotić, Peković, Alisa Perazić, Ajla Perazić, Spahija, Kalimerović.

Gorštak – Akademija 2 0:2 (12:21, 12:21)

Gorštak: Vujisić, Abramović, Šćepanović, Vuković.

Akademija 2: Simović, Vlahović, Knežević, Mitrović, Čabarkapa.

Budućnost Capital Plaza 1 – Mediteran 2 2:0 (21:5, 21:8)

Budućnost Capital Plaza 1: Stanojević, Jovović, Vučinić, Radonjić, Radojević, Mrđenović.

Mediteran 2: Rajović, Krivokapić, Đuričić, Daskalovski, Vujović, Vukoje, Rucović, Radulović.

Mediteran 2 – Ulcinj 2:1 (11:21, 21:14, 15:5)

Mediteran 2: Rajović, Krivokapić, Đuričić, Daskalovski, Vujović, Vukoje, Rucović, Radulović.

Ulcinj: Obradović, Purlija,V.  Peškan, A. Peškan, Pavićević, Đakonović, Šiškova, Cunga.