Vučević među deset “vječitih” u dresu Orlanda, poenterska noć za zaborav

Piše: Rajko 719 pregleda Dodaj komentar

Ekipa Orlanda poražena je sinoć na svom parketu od Filadelfije rezultatom 98-118.

Ništa novo sa ekipom Orlanda. Magični su sinoć upisali još jedan poraz i to na svom parketu.

Ekipa Filadelfije je prilično lako i ubjedljivo izašla na kraj sa ekipom našeg centra Nikole Vučevića.

Gosti su mogli i sa ubjedljivijom razlikom da završe ovaj meč ali su u posljednjoj četvrtini, prije koje su imali prednost od 30 koševa razlike, oduzeli gas pa su “Magični” u četvrtom periodu igre ipak ublažili poraz i spustili razliku na 20 poena.

Iljasova je predvodio ekipu Filadelfije do pobjede sa 18 poena za 22 minuta u igru. Pratili su ga Embid sa 17 i Belineli sa 15 poena.

U ekipi Orlanda je Purvis upisao 19 poena i bio najefikasniji igrač utakmice.

Nikola Vučević je sinoć imao loše šutersko veče 3-11, što je njegov učinak za 21 minut proveden u igri svelo na svega sedam poena.

Ipak, Vučević je sinoć ostvario drugi, zapaženiji učinak.

Utakmica protiv Filadelfije bila je 397. za Nikolu Vučevića, koji je tako postao deseti igrač svih vremena po broju nastupa za Orlando, nadmašivši na toj listi Džej Džej Redika.