Vladimir Gojković: Moramo biti zadovoljni

Piše: Vladan 696 pregleda Dodaj komentar

Vaterpolisti Crne Gore četiri sekunde prije kraja golom Nikole Vukčevića izvukli su remi protiv Španije 8:8. Selektor Vladimir Gojković zadovoljan s obzirom na to da smo u finišu gubili sa dva gola razlike.

”Ako pogledamo da smo dva minuta prije kraja gubili dva razlike, moramo biti zadovoljni. Imali smo igru koju smo stabilizovali u drugoj i trećoj četvrtini. Stvorili smo veći broj šansi, nijesmo koristili igrača više. Oni su se dobro branili, mi smo imali nekoliko otvorenih šuteva. Njihov golman je napravio nekoliko dobrih odbrana kod 4:4. Kod 5:5 smo imali priliku da pređemo u vođstvo. Odbrana je bila dosta stabilna, sem u ta prva četiri minuta utakmice. Moramo biti zadovoljni kad smo postigli gol četiri sekunde prije kraja. Mi igramo posljednji meč u grupi sa Slovačkom. Španci za sada imaju plus dva, vidjećemo šta će biti na kraju.